775 134 585 info@stolart.cz

Jsme Divadlo V Pytli

Video reportáže

           Divadla V Pytli           

Novinky Divadla V Pytli

Nabízíme ALTERNATIVNÍ PROGRAM v době omezujících opatření aneb Jak udržet v zdravém těle zdravého ducha

   Jsme si plně vědomi potenciálních nebezpečí i nastavených omezení v celém společenském životě.

   Současně jsme si však vědomi potřeby udržování vzájemné komunikace a sdílení společných prožitků.

   V neposlední řadě jsme si pak jisti, že pouze překonáním překážek, do cesty nám vložených, se můžeme posouvati dál…

   Předkládáme vám ke zvážení formu provedení masopustního reje, dětského dne či městské slavnosti v časově rozloženém a skupinově segmentovaném provedení. Akce by proběhla:

  1.  jako pohádková nebo naučná stezka s připravenými úkoly a kvízy. Stanoviště by byla obsazena, jako na všech našich akcích, pohádkovými postavičkami, jen tentokrát s průběžnými starty.
  2. Jako průjezd obcí po předem určené trase, kde diváci zůstávají u svých plotů, zahrad nebo oken a herecké představení pozvolna putuje obcí…

   Zkušenosti s obdobnou formou akce máme např z „Oživených pohádkových vodáren“ nebo „Pohádkové prohlídky zámku“ či „Pohádkové SAFARI“ v ZOOPARKU Chomutov! Pokud bychom nevolili direktivní formu startů, např. podle ulic, čtvrtí, věku nebo jiné, můžeme toto přesunout na aktivitu návštěvníků, kteří by se telefonicky hlásili na určitou dobu startu s informací o počtu členů jejich skupiny, až do naplnění kapacity (např starty po pěti minutách pro max desetičlenné rodinné týmy) s tím, že do začátku startu nedorazí dříve než 15 minut předem. (Tedy 30 lidí v jeden čas, za hodinu pak 120 startů). Opět vycházíme ze zkušeností rezervací oživeného zámku.

   Technicky jsme schopni zabezpečit kompletně celou akci. To znamená:

– příprava trasy, soutěžních stanovišť včetně obsluhy v kostýmu,

– ozvučení startu, moderátor, hudba

– zajištění hladkého průběhu na startu a v cíli, popřípadě vydávání odměn.

– výzdoba a rekvizity k vybranému tématu

   Pokud by obec z kapacitních důvodů nechtěla nebo nemohla, jsme schopni případně nabídnout službu zajištění objednávek a rezervací startu s pohlídáním kapacity startů, dle aktuálních platných vládních nařízení, vybranou formou (telefon, mail), uvedenou na plakátu a pozvánce.

   Vycházíme z vládního plánu uvolňování, kdy prozatím více neví. Třeba kulturní a sportovní akce do 50 lidí v místě a čase. Ta se ovšem průběžně mění, ale na změny jsme schopni reagovat, za dodržení všech bezpečnostních hygienických opatření.

   Cena zůstává stejná jako u našich obdobných kulturních akcí, jen s tím, že místo stacionárních atrakcí budou aktivity v čase a prostoru rozložené. 

   Konkrétní cena vychází od délky a náročnosti akce v rozmezí 5 000,- až 80 000,- kč.

Děkuji za podumání nad představenou variantou celodenní akce pro celou rodinu, kterou jsme připraveni prodiskutovat, vyjasnit, upravit a připravit. ?

             V po-karanténním městě Hrob                                                                                                  Petr Stolař