775 134 585 info@stolart.cz

Spolek Divadlo V Pytli

Připravili jsme letní příměstské tábory v Hrobu. Děti zažijí 5 dní plných zábavy, poučení a výprav do středověku.

Celý tábor bude pojat, jak je u nás zvykem, divadelně a filmově.

 

Rádi přivítáme děti ve věku 6 – 15 let.

Podmínkou je, aby dítě bylo samostatné.

 

Místo tábora – srazu a předání dětí: Divadlo V Pytli, Mírové náměstí 62, Hrob 417 04

Sraz dětí od 7:30 do 8:00

Konec programu v 16 hodin, tedy vyzvednutí, nebo odchod možný od 16:00 do 16:30

(Případně osobní domluva)

 

Přihlášky možné zasílat maximálně týden předem

Cena za celých pět dní je 3 800 Kč. V ceně je zahrnut teplý oběd a pitný režim po celý den. Jízdenky v případě výletů. Pedagogický dozor. Materiál na tvorbu.

Platba bude provedena bezhotovostně. Číslo účtu a platební údaje zašleme na vámi vyplněný email po obdržení přihlášky.

 

A v praxi?

Hrajeme hry pro děti a dospělé, ale ještě více si s nimi spíš hrajeme. Za více jak 20 let jsme se od studentského divadla přetvořili v něco, co vám připraví, zajistí, postaví a prožije s vámi celý dětský den, městské slavnosti nebo třeba firemní večírek či den otevřených dveří. Uvnitř i venku. S průvodem i s projekcí. Pro děti i pro dospělé. Ale vždy seriózně a s humorem, profesionálně a s plným nasazením. Vždy v kostýmech, a to pro nás i pro vás, na chůdách, šlapacích kárách nebo ve vzducholodi či na hřbetě draka! Ano, tak to je!!!

Tvoříme i speciální programy, jako oživené divadelní prohlídky zámků, interaktivní školní programy, školení a workshopy na kolektivní spolupráci a pozitivní myšlení, naučné kostýmované stezky nebo výjimečné kostýmované otevření technických prostor – podzemí úpraven pitné vody například.

Klidně den předem nás můžete oslovit s programem – máme totiž vše, vše vlastní a můžeme cokoliv: od pravěku po vesmír!

Navíc spolupracujeme s šermíři, tanečníky a žongléry, kteří umějí a vědí. Kompilací všeho v jednom hodinovém programu jsou například naše speciální programy k rozsvěcení stromů nebo slavnostních rozsvícení vánočních výzdob – i s nad hlavami diváků létajícími anděly!

Spolupracující agentura

Naší produkční agenturou pro větší představení nebo kompletní servis je Stolart s.r.o..

Spolek

Právní formu jsme s novým zákonem ustálili na spolku, pod jehož hlavičkou od roku 2017 fungujeme, se sídlem v Hrobu, kde z bývalého kina budujeme od roku 1999 interaktivní divadelní a společenské centrum.

Vedle obcí a měst Ústeckého kraje nás můžete vidět i našich „druhých domovech“, které nám přirostly k srdci: Žižkovská Praha 3, Trutnov – město draka nebo Beroun, kde vědí…

Stanovy spolku Divadlo V Pytli

ke stažení ZDE