775 134 585 info@stolart.cz

Až nadpozemsky skvělá taneční zábava nastala na letošním prvním plese Divadla V Pytli, který se konal již 3. ledna 2020 na sále restaurace Koruna v Hrobě!
Odpoledne se ještě civilisté chopili strašidelné výzdoby prostor, aby se úderem 19. hodiny proměnili ve většině v duchy a strašidla, ale i pohádkové a filmové postavy. Start zahájilo královské přivítání Pána podsvětí, který dal pokyn k 1. tanci – waltzu! Za skvělého doprovodu pekelné kapely MANE se pak hodinku co hodinku tančilo v rytmu ročních období: ve 20.20 nastalo Jaro a s ním polky setříděné mazurkou, kdy se taneční páry promíchaly a prostřídaly. Ve 21.21 zavládlo Léto a po posezení u plápolajícího táboráku s kytarou a společného zpěvu „u stánků“ se roztančila samba. 22.22. vládu převzal podzim a farmáři se vrhli na country tance. Zimu pak všichni duchové přivítali baletní taneční show Elsa a Anna, ztvárněnou nejlepšími tanečníky kursu tanců K.O.S.T. Půlnoc ovládlo losování vstupenek a rozdávání dárků, které k vrcholu zimy přeci patří…
Tančit se přestalo sice už před druhou hodinou ranní, ale za živého hraní na kytaru a klávesy, kterých se chopili Luďek Smetana a Rudolf Holčák ml., poslední strašidla složila své kosti až po čtvrté hodině ranní! Děkujeme všem tanečníků, soutěžící a návštěvníkům!
Myslím, že rozvernější a veselejší start do nového roku by se vymýšlel těžko.
A z některých návštěvníků divadelního plesu se rekrutovali i noví zájemci o Kurs Obnovy Společenských Tanců, který probíhá každý čtvrtek právě na sále Koruny.
Děkujeme a těšíme se na další veselí v Hrobě!
Celá fotogalerie na Facebooku: https://www.facebook.com/Divadlo-V-Pytli-105446466360/?eid=ARCnjJvru0JJo1HEXzoq0dMoUiAqU1oF_SXYOyg3bnpnEXZ8OC2Zdb_a-Zxs-9nsjQ0wMGNIZFZRl0Kg