775 134 585 info@stolart.cz

Carlkulka

Hra je vhodná především pro dospělé, ale rozhodně nenevhodná pro děti. Zato je vhodnější do klubů, na festivaly, nebo alespoň do sálů se stolovou úpravou a barem. V kamenném divadle může být kamenována!

Tradiční pohádka „O Červené Karkulce“ v dosti netradičním provedení Divadla V Pytli.

Pohádka obsazena osmi herci, tedy přesněji řečeno šesti herci, jedním zvukařem a studentkou konzervatoře, kteří se na scéně ovšem vyskytnou jaksi omylem.

Jelikož je pohádka pojata tak, aby ji rozuměli všichni lidé světa – tedy většina světa mluvící česky, anglicky, německy, rusky a francouzsky (na rozdíl od některých herců), je tudíž vhodná pro všechny.

Tento příběh se hrál a převyprávěl už tolikrát, že jej všichni dobře známe. Hra samotná jen dvakrát: V den vstupu ČR do EU a letos! Víme, že babička měla narozeniny, Karkulka jí nese bábovku a víno, do toho ji chce sežrat vlk, který sežere babičku, pak Karkulku, myslivec nakonec rozpáře břicho vlkovi a …šťastný konec!

Pro udržení evropské laťky se tento příběh, který se nijak od základní linky neliší, odehraje minimálně v 5 jazycích, je však doprovázen písněmi Edith Piaf, klávesami, akordeonem, kytarou, a ano – i živým zpěvem.

V pohádce zazní i známé písně, jež pomáhají pochopit děj, z filmů jako je Hříšný tanec, Titanic, Profesionálové, Růžový panter… a herci se předvedou v tanci, pantomimě a improvizaci, na pódiu i mezi diváky.

Délka představení

cca 90 minut

}

Celková délka programu

cca 120 minut včetně přestávky na jedno pivo (pro diváky!)

Technické požadavky

Světlo – zvuk dle sálu, nebo vlastní tzn. 2 samostatné elektrické přípojky 220V/16A (zvuk / světla)

Příjezd

2 hodiny před začátkem akce

s

Upozornění

Minimální hrací prostor 6 × 4 m, stavíme vlastní horizont

Ke stažení