Masopust

Kdo se hodlá poveselit, nenajde lepší možnosti, než venku, s maškarami, hudbou, jídlem a pitím! Oslava Masopustu patří mezi vrchol lidových zábav, kdy se před nástupem postního období sní a vypije vše, co po dlouhé zimě ještě zbylo!

Kompletní program pro obce, firmy i města! Místo konání (náměstí, parkoviště, halu) proměníme v živý rynek, kde se za tónů živé (nebo reprodukované) hudby setkají maškary pozvané i dovezené, sehraje divadlo pouliční, představení zabíjačka (ať už pravá nebo jen jako divadelní představení).

Průvod s chůdaři a nazvučeným nazdobeným autem projde, pozve a zahájí celý komponovaný program. Délka závisí na požadavcích a možnostech, stejně jako počet vystupujících. Návštěvníci (nejlépe také v maskách) zažijí živou nefalšovanou pouliční zábavu ve staročeských kulisách. Prostor bude vymezen vlaječkovými slavobránami (v barvách obce), ozdoben rekvizitami a stanovišti pro interaktivní soutěže.

 1. Základní verze – moderátor, chůdař, maškarní kvartet (řezník, pašík, kuchařka, voják), ozvučení vozu do průvodu (možno použít i pro celou akci, v malé verzi), jarmareční soutěže, pouliční divadlo Zabíjačka
 2. Živá dechovka nebo pouliční šraml (jen ve stanu, nebo s podiem)
 3. Celodenní program včetně režie, fotokoutku, soutěžní arény, s divadly a průvodem

V naší tradici lidových zábav se opíráme o 20 let zkušeností při akcích jako je Chomutovský nebo Trutnovský masopust. Rádi vám postavíme program přímo na míru!

  Délka představení

  Podle vašich potřeb…

  }

  Celková délka programu

  Zcela jistě se protáhne…

  Technické požadavky

  2x 220V

  Příjezd

  Příprava 2 hodiny předem

  s

  Upozornění

  Tahle práce nás opravdu baví…

  Ke stažení