Maturitní plesy

Zkušenost s maturitními plesy máme už od roku 1990! Od původního moderování jsme se během více jak 1.000 akcí vypracovali na špičku v oboru v nekomerčním kompletním pojetí plesů, tedy v originálním tvůrčím přístupu a technickém zajištění z vlastních zdrojů.

Ples chápeme jako neopakovatelnou společenskou akci s potřebou prezentovat školu a maturanty za jejich aktivní účasti v přípravě programu, zvláště pak úvodního představení v divadelně-taneční formě, to vše v rámci zvoleného tématu večera.

Náš podíl na plese: Pomůžeme Vám zvolit téma vašeho plesu, navrhneme scénář, choreografii, kostýmy, hostesky – asistenty k ruce, výzdobu pódia, vkomponování plátna na projekci, obsluhu projektoru, hudební režii včetně technika a ozvučení pro nácvik, asistenta režie v kostýmu pro zajištění hladkého průběhu večera – produkce podia. Vymyslíme, sestavíme nebo zajistíme či doporučíme doprovodný program, DJ, živou kapelu, kameramana (tandem 2 kamer, 3. možno on-line projekce) i fotografa. Můžeme doporučit naše partnery na šerpy, přípitek, květiny, dárky, pozvánky, tombolu i prostory. Ale v neposlední řadě zkušenosti, čemu se vyvarovat a kam zacílit pozornost v přípravách.

Standardní programová nabídka: nácvik, schůzky a příprava, předtančení – představení maturantů, nástup, šerpování, přípitek, tombola, půlnoční překvapení – vše propojeno animačním moderováním Petra Stolaře. Základní čtyřčlenný tým v kostýmech, scéna a rekvizity, projekce, hudba – podkresy,  technici – asistenti – hostesky.

Délka představení

Podle vašich potřeb…

}

Celková délka programu

Zcela jistě se protáhne…

Technické požadavky

Vyvstanou opravdu z každé konkrétní zakázky…

Příjezd

Z Hrobu, ale zato to pěkně oživíme…

s

Upozornění

Tahle práce nás opravdu baví…

Ke stažení